محل تبلیغات شما
سلام
عرض شود که خیلی وقت پیش اتوماسیون اداره مون، نامه از تربیت بدنی اومده بود که از بچه هاتون ( یادم نیست چندسال تا چندسال) با لباس ورزشی یا درحال ورزش عکس بگیرید یا در حال ورزش های چندنفره ی  سنتی شامل هفت سنگ یا یه قل دوقل  یا سومیش یادم نیست چی فیلم بگیرید و به شماره.واتساپ کنید
اتفاقا قبلش من از فروشگاه اینترنتی" باسلام" برای نیکان هفت سنگ خریده بودم و باهاش بازی کرده بودم و یه روز هم که پسر عمه هاش اومده بودن ، نیکان باهاشون بازی کرده بود و من فیلم گرفته بودم ، بعد از اومدن این نامه، دوباره یک روز پسرعمه هاش اومدند خونه ی ما و با هم کلی بازی کردند و به خصوص امیرحسین که عاشق هفت سنگ شده بود و باز هم بازی کردند و من دوباره فیلم گرفتم و همراه با عکس های تکی نیکان که قبلا با لباس ورزشی داشت فرستادم به اون واتساپ تربیت بدنی
بعدها که کرونا داشتم و خونه بودم، از تربیت بدنی زنگ زدند و گفتند می تونید هر وقت مسیرتون افتاد و خوب شده بودید بیایید و جایزه تون رو ببرید ، بالاخره امروز که دورکاری بودم همت کردم و ت خوردم و با نیکان دوتایی رفتیم و جایزه اش رو گرفتیم که شامل یه مایوی شنا و عینک و دماغ گیر بود و یه جفت راکت بدمینتون به اضافه دوتا توپ بدمینتون 
خانومی که تو تربیت بدنی جایزه می داد هم دیگه دوست شده بودیم، مامان نیما،  یکی از همکلاسی های زبان آنلاین نیکان بود، خیلی هم با محبت با بچه ام برخورد کرد و خاطره ی بسیار شیرینی برای نیکان به جا گذاشت
از امشب می خوام همون آمیتریپتیلین های اعصاب رو که قطع کرده بودم تو کرونا رو بخورم ، دیگه خیلی سر غذا نخوردن و بی حالی ها و همیشه خسته بودن من ،بقیه دارن اذیت میشن،خودم هم اذیت میشم،با اینکه تصمیم داشتم دیگه نخورمشون ولی انگار چاره نیست ، این که نمی تونم غذا بخورم بدجور ناتوانم کرده، اعصابم رو هم ضعیف کرده و همیشه هم گرسنه هستم ،نیکان طفلی ازم قول گرفته تا روز معجزه  خوب بشم.
داریم به ۱۲ آبان روز معجزه ی خداوند تو زندگی من و بابای نیکان نزدیک میشیم .الهی شکر 

فردای اردوی تهران نیکانم سرماخورده

اردوی یک روزه ی تهران

روزهای نسبتا پاییزی

هم ,نیکان ,رو ,تربیت ,، ,بدنی ,تربیت بدنی ,بود و ,هفت سنگ ,با لباس ,کردند و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jason's blog digital matlab کسب درآمد از بیت کوین Mike's page خرید ساعت مچی مردانه »»عــــــاشـقـانــه ها«« بصیرت-هدایت GOONAGOON joimacipcomp Sunset