محل تبلیغات شما
دوست عزیزم که اول اسمت ش هست و کامنت خصوصی برام گذاشتی ، قسم به جان مادرم ، به جان نیکانم و به جان خودم حتما، خیالت راحت، به دیده ی منت،
اتفاقا خیبی درکت می کنم شاید اینحا نتونم بگم چرا ولی اگر ایمیلی چیزی ازت داشتم حتما بهت می گفتم که چرا و چقدر درکت می کنم.تازه حرفای خیلی خصوصی تر دارم که حتی تو ایمیل هم بهت نمیگم چون راز هست ولی بدون که در اون مورد هم خیلی خیلی زیاد درکت می کنم.
اون چیزی که نوشتی به روی چشم.خداوند به خاطر من که نه ، به آبروی بانوی پاک قم حتما اون طوری برات رقم خواهد زد که دوست داری.حاضرم قسم بخورم که بانوی قم هیچکس رو دست خالی برنمی گردونه.آمین
فردا به خاطر تو تا نزدیک حرم میرم و تو هرچی نیت داری رو بعش خواهم گفت هر چند خودت هم از فاصله ی دورتر حتما می تونی با بانو که محرم اسرار هست حرف بزنی
ش عزیزم اشکم الان فقط برای تو دراومد .فقط

راستی بچه ها چقدر کامنت گذاشتن تو  این وبلاگ سخته ، ببخشید تو رو خدا .ایشالا زودتر درست بشه.دلتنگ خیلی هاتون هستم

فردای اردوی تهران نیکانم سرماخورده

اردوی یک روزه ی تهران

روزهای نسبتا پاییزی

تو ,خیلی ,هست ,، ,هم ,رو ,درکت می ,به جان ,می کنم ,، به ,به خاطر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کارینا آموزش ترکی آذربایجانی compchildlohis petsnextridgce سیستانیها,بنیادنیمروز سیستانیهای گلستان09360876222 esatriccent کسب و درامد اینترنتی Suzanne's info کسب درآمد از اینترنت | همکاری در فروش شارژ وبلاگ نمایندگی کرمان