محل تبلیغات شما
آخه چرا
من که تو وعده هام یه کف دست هم کمتر برنج و خورش می خورم چرا باید با خوردن بستنی وزنم اضافه بشه؟
می دونم در برابر دردهای کمرم و امروز گردنم هم اضافه شد غصه خوردن برای افزایش وزن در حد دو کیلو خیلی بیخوده ، سرزنشم کتید  ، تو رو خدا دعوام کنید ، من با ۵۸ خیلی عالی و خوش تیپ بودم به خدا ، الان همون دو کیلو اضافه رفته مستقیم تو شکمم قلمبه شده
دلم می خواد بمیرم، می دونم خیلی مسخره است این تفکر اونم تو سن و سال من ولی به خدا غصه می خورم ، آی کوفت بخورم من که اینقدر بستنی دوس دارم،اه بستنی لعنتی خوشمزه ، دلم می خواست بگم بستنی ازت متنفرم ولی برعکس فقط مبگم بستنی بستنی تو چرا اینقدر خوشمزه ای لعنتی
من دوست دارم خوش قد و بالا باشم  و دوست دارم بستنی هم بخورم،ای خاک بر سرت کاشف بستنی

ای لعنت به وزنه ی دیجیتالی خونه مون 
ای لعنت به شکم قلمبه ی طیبه

می دونم باید یاد پاییز ۹۷ و زمستان ۹۸ بیفتم که هیچی نمی تونستم بخورم و واقعا بی جون شده بودم و ۴۷ کیلو شده بودم و همش بابت عود بیماریم بود و الان باید خداروشکر کنم که دهانم پر از زخم نیست که درد اون بیماری خاص رو نمی کشم آره خدایا شکرت ولی لطفا مزه ی بستنی رو در دهان من تلخ کن
من که کلا چشاییم رو دوساله از دست دادم  چرا دوباره اینقدر بستنی برای من خوشمزه است.؟؟. 

از اداره هم نگم که این دو روز چقدر اذیت شدم بابت کمردردم ولی البته تو اداره هیچکس باور نمی کرد درد داشته باشم اونقدر که شاد و سرخوش بودم
م
پست بعدی کامل تر مینویسم

فردای اردوی تهران نیکانم سرماخورده

اردوی یک روزه ی تهران

روزهای نسبتا پاییزی

بستنی ,تو ,، ,هم ,رو ,خوشمزه ,چرا اینقدر ,اینقدر خوشمزه ,خوشمزه ای ,می خورم ,تو چرا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ماجرای بازپرس جدیدترین مدلهای لباس ماکسی و شب زنانه مجلسی و مانتو در womenmod.ir قانون و مجازات John's game racmuremon پرتو 24 Larry's life بازار قند ایران premadcoga پروفسور حمید پورسلیمانی پاریزی