محل تبلیغات شما
بارندگیه و هوای شهرم بسیار عالی و تماشای خیابون از پشت پنجره اتاقم از ارتفاع طبقه هشتم بسیار جذاب اما .
هوای ِ دلم خوش نیست چون خواهرجون طاهره  حالش خوب نیست و بیمارستانه، چون هنوز خوب نشده و به علت کمبود تخت ترخیصش کردند همین الان
هوای ِ دلم خوش نیست چون خواهرجون طاهره  قبول نکرد برم پیشش و کارای ترخیصش رو بکنم
هوای ِ دلم خوش نیست چون خواهرجون طاهره قبول نمی کنه بیاد خونه ی من و منهم فردا رو مرخصی بگیرم و این سه روز آینده خودم به خواهرجونم برسم و خدمتش کنم بلکه بهتر بشه

اصلا هوای حوصله ام بدجور خوش نیست اما بارندگی آسمان بازم بسیار زیباست.

به آبجی صدی زنگ زدم که به خواهرجون طاهره زنگ بزنه راضیش کنه یا بره خونه ی اون یا بیاد خونه ما .این خواهر جون طاهره کاش قبول کنه بیاد خونه ی من یا آبجی صدی.
برای وضعیت خواهرجونم خیلی ناراحتم.دیروز رفتم بیمارستان و سوپ بردم ،داغِ داغ ،خورد که نوش جونش و گفت آخیش گلوم باز شد اما بعدش آنه براش پسته شور برده بوده ،خواهرجون دوسه تا می خوره و دوباره نفسش بند اومد و به سرفه افتاد.گفت فکر کردم تو برام آوردی و خوبه خوردم.من اگه می دونستم داره پسته ی شور می خوره اجازه نمی دادم.کسی که یه پیاز داغ + هوای آلوده بهانه بشه تنگی نفسش  عود کنه که نباید شور بخوره،تازه شور فشار رو می بره بالا که برای خواهرجونم هم برد .خدایا ،ای کس ِ همه ی بی کس ها، خودت هوای ِ خواهرجونم رو داشته باش.من که فعلا فقط بلدم اشک بریزم .
صبح که رسیدم اداره ده دقیقه بعدش سردرد گرفتم .هی صبر کردم خوب شم نشدم،یه گزارش باید می دام به رئیس که هنوز نتونستم انجام بدم و البته رئیس گفت خودم انجامش میدم(خدا خیرش بده) البته قبلا این گزارش رو آماده کردم و به رئیس دادم اما الان نه ایشون فایلش رو داره و نه من.فایلش رو گم کردیم

بالاخره مجبور شدم مسکن بخورم اما کدئین نداشتم ناچاری گاباپنتین 300 دوتا با هم خوردم و روش نسکافه دوتا هنوز  سردردم خوب نشده ولی عوارض گاباپنتین مثل گیجی رو گرفتم.مطمئن ذهنم درگیره و چون خیلی هم غصه خواهرجونم رو می خورم باعث میشه مسکن اثر نکنه وگرنه بیشتر وقت ها به سرعت تاثیر میکنند و خوب میشم.گاباپنتین رو خوردم گفتم برای درد کتف و دستم هم که از پله کان فی سُر خوردم خوب باشه .

خداجونم مواظب خواهرجونم باش.همینطور که آسمون می باره منم اشکام می ریزن

فردای اردوی تهران نیکانم سرماخورده

اردوی یک روزه ی تهران

روزهای نسبتا پاییزی

رو ,هوای ,خواهرجونم ,چون ,ی ,ِ ,خوش نیست ,ِ دلم ,هوای ِ ,و به ,دلم خوش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع کبیر نی ریز فارس Where To Buy NFL Jerseys In Cheap Price? - Cheap Jerseys From China ❈Kim Hyun Joong IRfans❈ postpimarcent کویت raibligviecap Tony's notes عشق حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد