محل تبلیغات شما
اگه حالش رو داشتید درباره ی پست واتو مهندس که من رو توصیف کرده بود کامنت بذارید(خصوصی یا عمومی) فرقی ندازه
http://zehne-bi-alayesh.blogfa.com/post/276

برای تی تی:

اگ موسی عصا زد ب دریا . ابراهیم رفت وسط اتش . عیسی در گهواره گفت من عیسی هستم . طیبه یا تی تی با یک ساندویچ پنیر و خیار یا نمیدونم پنیر گردو خواستگار در اورد چ خواستگاری . چیزی ک تو بیست سالگی هم نمیتونس پیدا کنه تو سی خوردی سالگی بدست اورد ک نشون داد هیچ وقت نمیشه بدبین بود ب اینده . 

وبلاگ نویسی شفاف . بدون محافظه کاری. خوش برخورد با کامنتها . ( ینی بگی سلام . حداقل سه خط جوابت میده و این خیلی حس خوبی میده) . مخاطباشو میشناسه و ب اونا ک میشناسه عین خواهر و برادر اعتماد میکنه . جوری ک اک بهتون اعتماد داشته باشه بگی ادرس خونتونو میخام . میخام بیام مهمونتون بشم نه نمیگه بهت. داروخونه سیاری هست برا خودش . تمام عناصر شیمیایی جدول مندلیف رو درون بدنش بلکه ممکنه چندتا عنصر بیشتر حاصل ترکیب داروها هم داشته باشه . کمر درد .سر درد . اعصاب درد و جز لاینفک زندگیشه ولی نیکانی رو داره جبران تمام نداشته هاشه . ب تازگی نیکانم وبلاگ نویس شده ک فقط حسین تنها عقب مونده از قافله وبلاگ نویسان باشه. 

بخونیدش و دعا کنید ک ب بلاگفا کوچ کنه و مارو نجات بده از دردسرای کامنت گذاریش

خداوندا : اینکه بگم درد و رنجهای مزمنش رو روبراه کن ک با قانونای علت و معلولیت جور در نمیاد . ولی نیکان رو ب بهترین شکل و خوشتیپ ترین تیپ ب کمال برسون ک خودشم قطعا راضیه

فردای اردوی تهران نیکانم سرماخورده

اردوی یک روزه ی تهران

روزهای نسبتا پاییزی

ک ,ب ,رو ,تی ,درد ,باشه ,تی تی ,درد و ,داشته باشه ,اعصاب درد ,درد اعصاب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

kupsrometi chlorpochensrac John's collection masiherasti کانون تبلیغاتی طراحی دی ( اهواز) Beverly's collection Dora's style kosinbumbra athentravom demagcosul